[wpcdt-countdown id="6625"]

סיפורים מסמרי שיער. אזהרות. איומים. חרדה. בלבול. הדחקה.

ערכת הורות ומוגנות – כי מניעה עדיפה מכל טיפול!

הערכה היא תכנית הנחיית הורים היחידה שמגיעה עד אלייך הביתה ומשלבת ברגישות את הנושא החשוב והבלתי מדובר בשום סדנת הנחיית הורים!

אתי רוזנצוייג - ערכת מוגנות

הערכה תדריך אתכם:

הערכה כוללת:

שיעורים דיגיטלים

8 שיעורים דיגיטליים, באורך של כ-20 דקות כל שיעור, המגיעים עד אלייך הביתה בדיסק.

ספר הדרכה

ספר הדרכה המכיל תוכן איכותי, מקצועי, מעמיק ומעשי, המקביל לסרטוני הקורס, כדי שהחומר יהיה זמין ונגיש בשבילך בכל זמן. הספר מעניק הדרכה לבניית תשתית תקשורתית איכותית בבית בשישה שלבים, וכן הדרכה ממוקדת למוגנות.

דפי תרגול

דפי תרגול ליישום בבית בין השיעורים.

דפי סיכום

דפי סיכום לכל שלב.

הערכה היא תכנית הנחיית הורים היחידה שמגיעה עד אלייך הביתה ומשלבת ברגישות את הנושא החשוב והבלתי מדובר בשום סדנת הנחיית הורים!​

כמה מילים עלי

נעים להכיר:) אתי רוזנצוייג, אמא, ועכשיו טרי – כבר סבתא, בעלת מכון "קריאת כיוון", מנחת הורים ובעלת ותק של מעל 20 שנה בחינוך, מלמדת בסמינרים ובבתי מורה. 

במהלך שנות עבודתי הנחיתי מאות אימהות בסדנאות ובהרצאות.החזון שלי הוא לסייע לכל הורה להרגיש בטוח, מאושר ושלם בהורות שלו, ולהקרין את היציבות, הסמכות והאהבה הלאה – לילדים, בכל מצב ובכל סיטואציה.

חוסר האונים שלנו, ההורים, מול מצבי קיצון ומול חרדות מפני מצבים כאלה, גרם לי לכתוב ולהסריט את הערכה הזו. אני בטוחה שכל הורה שילמד אותה יקנה לעצמו ביטחון, תחושת שליטה וכמובן שקט נפשי, הנובעים מהמודעות ומרכישת הכלים המעשיים להתמודדות בכל מצב.

במהלך שנות ניסיוני הכרתי גם את ההורים האדישים-מכחישים, הסבורים כי אין לדבר עם ילדים על נושאים אלו. במהלך אותן שנים הוכח שוב ושוב לצערנו, כי גם ילדינו, הגדלים בתוך חממות, חשופים לסכנות יום-יומיות בתוככי השכונות החרדיות, וזקוקים להורים אחראיים היודעים את אשר לפניהם.

הביקוש הרב לסדנאות הפרונטליות לאימהות, שלא לכולן ביכולתי להיענות בגלל העומס,

יחד עם "יצר השליחות" והאחריות,

גרמו לי להנגיש גם לכם את הסדנה שמאות אימהות מרוצות נהנו ממנה.

ההשקעה שלכם בשקט הנפשי שלכם ושל ילדיכם תהיה:

10*69

 

הערכה היא תכנית הנחיית הורים היחידה שמגיעה עד אלייך הביתה ומשלבת ברגישות את הנושא החשוב והבלתי מדובר בשום סדנת הנחיית הורים!

מה אומרים עלינו אנשי מקצוע?

"החומר מקצועי ברמה גבוהה ויחד עם זאת מונגש לקהל ההורים בצורה טובה, ובפרט לקהל ההורים מן המגזר החרדי. הוא שומר על ערכי החברה ותרבות השיח הנקי."
ד"ר טלי וישנה
פסיכיאטרית מומחית
"הספר הוא מדריך נפלא להורים, יש בו שילוב של בין עקרונות עמוקים, הצעות מעשיות ומגוונות ודוגמאות ממחישות המאפשרות תרגול יישומי."
ד"ר גד דואר
אבחון ליקויי למידה וייעוץ
"החומר על המוגנות ממש רלבנטי, מנגיש את הנושא בצורה ברורה , מחייבת ומאפשרת התקרבות, התבוננות והתייחסות מתאימה."
אסתר ברגמן
פסיכולוגית חינוכית-טיפולית
"הספר נותן רעיונות ,עצות ומושכלות להורים שאכפת להם להיות קרובים רגשית אל ילדיהם, קרבה שיוצרת אצל כל אחד מבני הבית סיפור משפחתי איכותי יותר, זיכרונות ילדות וזיכרונות הורות חיוביים יותר, קרבה שמגנה על המשפחה בטח בעיתות יוצאות שגרה ובמקרי משבר."
אפרת ברזל
יועצת רגשית

ומה אומרים עלינו עוד?

כל התשובות לשאלות שרצית לשאול:

לצערנו, גם בתוככי השכונות החרדיות קורים כל הזמן מקרים. ידיהם של אנשי המקצוע מלאים בעבודה עם ילדים שהוריהם לא האמינו ש'זה' יכול לקרות להם, חלילה. הדיבור בנושא איננו יכול להזיק כשאר הוא נעשה בצורה מבוקרת, איכותית ומושכלת. להפך, הוא רק מוסיף לאווירת הביטחון של הילד.

הערכה מעניקה להורים ידע כיצד להנחיל לילד גבולות ברורים בדרך נעימה ולא מלחיצה. דווקא כאשר הגבולות ברורים וילד יודע מה לעשות ומתי, בצורה רגועה ובנחת – הוא מרגיש רגוע יותר. גם לך כאמא, כאשר את יודעת מהם הגבולות, מה אסור לאפשר לילד ומה מותר, את יכולה לשדר יותר רוגע.

רבנים, ולהבדיל אנשי מקצוע, סבורים כי המודעות חשובה יותר מכל, כדי לא להגיע למצבים שאחר כך חלילה יזיקו עשרות מונים. עם זאת, המדריך נכתב מתוך הבנת רגישות הנושא, והוא מדריך אותך לדרך האמצע ומלמד אותך היכן הגבול: מה לומר ומה לא, באופן כזה שהטוהר של ילדיך לא יופר חלילה.

הערכה תיתן לכם, ההורים, כלים ליצור בבית אווירה פתוחה, תקשורת זורמת, ומצע נכון כדי למנוע בעיות וכדי להקטין נזקים אם יקרה חלילה משהו. הבית כולו ירוויח מעצם הידע שתרכשו בערכה.

הערכה מאושרת על ידי משמרת הקודש והחינוך ומוגשת על ידי אשת חינוך 'משלנו'. היא כתובה בלשון נקייה, ומתאימה במיוחד לבתים השמורים ביותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן