לצמוח ולהצמיח

מי מאתנו לא רוצה לצמוח ולהצמיח?

זו לגמרי שאלה רטורית, כי כולנו, לפחות אלפי מנויי "קריאת כיוון" מוכיחים בשאלות, בקשות, והתעניינות המלמדת על רצון למנף עד כמה שניתן.

צמיחה, כולנו יודעים, דורשת השקעה, מחשבה, ידע וסבלנות. אפילו הגינה הקטנה שלי מוכיחה זאת שוב ושוב. רקפות, צמח עונה יפהפה,  פשוט, מוכר וחביב עלי כל כך, הסתלק לעולמו בטרם עת מעודף מים שהרקיבו את פקעותיו. הצטערתי. לו הייתי מתייעצת בזמן, מן הסתם, זה לא היה קורה…

ההשוואה לעולם הצומח נעשית כל העת ומחייבת חשיבה אחרת.

  • השקעה- צריך לדעת במה הכי כדאי להשקיע בשביל להניב את המיטב והמירב.

במקום להשקיע 80% ולקצור רק 20% הגיע הזמן להחליף את המשוואה

להשקיע 20% ממוקד ונכון והשמים הם הגבול!

"אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים" ולכן היוועצות עם איש מקצוע אובייקטיבי, מקצועי ומנוסה תאפשר לכם לראות את התמונה באור אחר, לבנות מפת דרכים לטווח ארוך וקצר ולהחזיר את המושכות לידיכם. בדיוק כמו שעושים ב"קריאת כיוון".

  • מחשבה- מכירים את ההורים שעדיין חושבים ומתלבטים, מהררים ומתייעצים? אך, למעשה דברים מעשיים לא ממש עושים? הם מלאי רצון טוב, אחריות ומודעות. אך, בתיאוריה….ולא ממש במעשה. הגיע הזמן לעשות, אחרי מחשבה מדויקת ומקצועית, "סוף מעשה במחשבה תחילה" אך, " אם לא עכשיו, אימתי???"
  • ידע- "ידע הוא כוח" זה משפט שאני מאוד אוהבת ומאמינה בו. כי קריאה, הרצאה, הבנה ותובנה יכולים לשנות בנו ולבנות מציאות טובה יותר. בקריאת כיוון מנגישים לכם ידע.

אם יקרה, הרשמי עכשיו לסדרת הטיפים המוסרטים לשדרוג האווירה בבית – כתבי לי במייל חוזר או הרשמי באתר

ולטובת כל החסומות שנסו ולא הצליחו- הדפסתי את הדיסק!!!

השארת תגובה