לפעמים מרוב אבחונים לא רואים ילד.....

1443 [Converted]
נגן וידאו

קריאת כיוון – על מה ולמה הקריאה?

מכון קריאת כיוון נוצר מתוך צורך. הורים הגיעו לפגישות אבחון וטיפול ולמרות זאת מצאו עצמם טועים -תועים -תוהים בסבך. בשל חוסר אינטגרציה לא היה מענה מקיף וכולל. לבסוף - - מצאו עצמם עם קלסרים עמוסים בידע מקצועי אך ללא מיקוד, מענה והכללה שיסבירו את הקושי מחד ויבנו דרך עבודה מותאמת מאידך. לפני ארבע שנים, לאחר עשרים שנות עשיה כמאבחנת דידקטית ומנחת הורים, נפתחה קריאת כיוון ומאז נוצר מקום המאגד את שלל הטיפולים לכדי תשובה אחת ברורה והפך להיות מפת דרכים להורים ונתיב בטוח ונינוח להצלחת הילדים.

למי זה מיועד?

להורים משקיעים ואכפתיים שמגדלים ילד מאתגר [רגשית/ לימודית/ התנהגותית/ חברתית/ שפתית/ מוטורית/ ] שכבר מרגישים עשו הכול: רצו בין רופא התפתחותי לנוירולוג, עברו בדיקות ראיה ואפילו מיקוד, עשו ים אבחונים, וגמרו את הכסף על שלל טיפולים מובטחים, עברו מדבר לדבר ועדיין הקושי קיים. ובעיקר, קלסרים מלאי אבחונים והגדרות ובשטח כמעט אפס תוצאות.....
כי לפעמים משקיעים 80% ומקבלים בקושי 20% תמורה ובקריאת כיוון לומדים למקד את המשוואה והשמים הם הגבול!

מה תקבלו?

איך עובד התהליך?

מה אומרים עלי?

בזכותך מתחילים לנבוט ניצני ההצלחה, וזה בזכות היכולת המיוחדת שלך להעביר לנו מסר של שינוי, באכפתיות ורגישות, שנתנו לנו כח לעשות את הסוויטש בראש ולהתחיל לעבוד. דעי ,אתי, התמיכה ההכלה, ההקשבה ומאור הפנים, שהורגשו כבר דרך שיחות הטלפון הסבלניות, עוד לפני הפגישות, פשוט נותנים כח... ברגע שהתחלת לעבוד איתנו מול הצוות החינוכי ,באחריות ובמסירות, נסכת בנו כוחות... אין מילים
רחל
rachel.g.bh1@gmail.com
אתי יקרה, יצאנו ממך עם כוחות חזקים. המילים החמות והמעודדות עדיין מצלצלות לי באזניים... כשיצאנו לדרך היינו כ”כ מבולבלים ומהססים.. וכשבאנו אליך, השליחה הנכונה, ראינו את האיכפתיות והדאגה, ההזדהות, סידרת לנו את הראש והסברת באופן מקצועי, ברור ויפה מה עובר על ביתנו.
ר.ע
0548539477
אתי יקרה! המשיכי לעשות חייל היכולת לראות את המכלול ויחד עם זאת את כל הפרטים, להבין את נפש הילד ואת הנקודה המרכזית המפריעה לתפקודו. כמו כן להבחין בין הצורך האמיתי באבחון לבין הסתפקות בהדרכת הורים. מנסיוני הרב, עבודתך זו נעשית ברמה מקצועית גבוהה מחד, ומאידך מתן הרגשת נעימות למטופל/ת. שילוב זה מקנה אמון ושיתוף פעולה, ומסייע רבות להצלחת האיבחון/ טיפול וכו, אני ממליצה בחום רב על מכון קריאת כוון והעומדת בראשו הגב' אתי רוזנצוייג ובטוחני כי מי שיפנה למכון ימצא בסיעתא דשמיא מענה לצרכיו.
רבקה סורקיס
רכזת התאמות ומדריכת שח"ר סמינר שרנסקי
בקריאת כיוון יש אכפתיות אמיתית לבוא לעזרת ההורים במתן תמיכה וליווי... האבחנה נעשית ביסודיות, במקצועיות ובשיתוף פעולה מלא עם הגורמים הרלוונטיים... היא הזרימה כוחות מחודשים בהורים שעמדו על סף ייאוש לאחר אין ספור בדיקות ואבחונים ועברה עימם שלב אחר שלב עד להגעת האבחנה המדוייקת. ממליץ בחום למסגרות חינוכיות לעבוד עם מכון קריאת כיוון.
שלמה ח. רוזנבוים
יועץ חינוכי מוסמך

כמה מילים עלי

מי אני?

אתי רוזנצוייג, מאבחנת דידקטית ומנחת הורים, עם וותק מקצועי של 24 שנות עבודה במגוון תחומי "הורים וילדים".

בהכשרתי המקצועית הוכשרתי ארבע שנים במכון להכשרת מנחות הורים, התמחיתי גם בגישת "הסמכות החדשה" בשניידר לבעיות התנהגות קשות במיוחד ועכשיו אני לומדת טיפול. 

לצד העבודה בקליניקה, אני מלמדת בסמינרים, בתי מורה ובהשתלמויות מגוון קורסים ארוכים וקצרים בתחומי החינוך [הפרעות קשב וריכוז. שפה, חשיבה ותקשורת, קריאה וכתיבה, אסטרטגיות למידה, "הורות ומוגנות" ועוד].

בין כובעי  יש השלמה, התאמה ודיאלוג מתמיד המחייב הקשבה, רגישות,  מודעות וברור.

החזון שלי הוא לסייע לכל הורה להרגיש בטוח, מאושר ושלם בהורות שלו, ולהקרין את היציבות, הסמכות והאהבה הלאה – לילדים, בכל מצב ובכל סיטואציה.

אשמח לעזור גם לכם בתהליך קריאת כיוון שיוביל, בס"ד, את ילדכם בנחת ובשמחה, אל ההצלחה.

כמה זה עולה לנו?

עלות התהליך 520 ש"ח

מכיוון שאנו לקראת סוף שנת הלימודים, ההחלטות לקראת שנה הבאה קריטיות, כעת זו תקופה ללא טיפולים וללא אבחונים, הילד עלול להיות בנסיגה וליצור פערים נוספים, אתם צריכים לקבל החלטות של התאמת מסגרת, התאמת טיפול, אתם פתאום רואים את ילדכם באור נוסף, אור אחר, יש לכם זמן להתבוננות ולחשיבה, אך הכרחי לעשות את הצעדים המדויקים, דווקא כי כבר עברתם כ"כ הרבה, זה חשוב דווקא עכשיו לפזר ערפל ולקבל מענה מקיף שיוביל אתכם בנחת ובשמחה לדרך הנכונה, בעז"ה.

עוד המלצות

גלילה לראש העמוד

טוב שאתם חושבים על הילד

נמלא שאלון מהיר

קבלו במתנה
את המדריך
למוגנות
ילדים.

את קורס מוגנות שלנו כבר ראית?

אתי רוזנצוייג - ערכת מוגנות
דילוג לתוכן